Szukaj
Close this search box.

Mapa Managera – Kiedy już nie wiesz, co masz, i co wiesz jako manager

Nadchodzi czasem dzień zagubienia w przestrzeni życia zawodowego. Tyle do zrobienia, a tu głowa pusta i wydaje się że nic już nie wiemy i nie umiemy znaleźć rozwiązania, które doprowadziłoby do skończenia projektu czy tematu albo chociaż do pchnięcia go na nowe tory. Znacie to? Mi czasem się zdarza i wiem, że wielu z was tak ma.

To, co jest jednym z zagadnień na Mapie Managera, nad którym pracuję, jako jednym z pierwszych, to zasoby. Co umiesz? Co wiesz? Jakie masz doświadczenie? W czy jesteś dobra? Co potrafisz i gdzie idzie ci jak z płatka. Potem zaglądamy do czarnej dziury tego co schowane, czyli czego nie wiem, nie mam, nie umiem i wstydzę się przyznać że wcale nie mam pojęcia. Bo przecież „wszyscy” wiedzą. Kto to „wszyscy” zwykle jest tajemnicą, ale na pewno wiedzą.

Natomiast to co ja chcę się od was wtedy dowiedzieć to po jakiego ci ta wiedza i umiejętności potrzebne?  I jakie dokładnie?. Co  z nimi masz do zrobienia?  Jak je zdefiniować i „:naumieć”?. Czy aby wszystko co przychodzi do głowy i jest strachem ogromnym? I czy od razu trzeba na pożar?

Znowu kłania się świadomość i samoświadomość. Oraz znajomość siebie. Często bardzo wywalający proces.

Warto przyjrzeć się zasobom dokładniej i rozłożyć zagadnienie na czynniki pierwsze. Zrobisz to trakcie indywidualnej sesji z MAPĄ MANAGERA.

Managerowie, z którymi pracowałam docenili pracę z mapą i efekty, które generuje. Wyszli z impasu, pokonali trudności, znaleźli nowe rozwiązania i poczuli, że znowu mogą swobodnie oddychać. Pojawiło się znowu poczucie przyjemności i satysfakcji z tego co robią zawodowo oraz otworzyły się przed nimi nowe drogi rozwoju.

Tu znajdziesz informacje, w jakich tematach i zagadnieniach mogę ci pomóc oraz szablon MAPY MANAGERA.

Zadzwoń, napisz, umów się na spotkanie karinasep@karinasep.com

Mapa stanowiska